
Benfica
Kulüp profili
2026/2027 · Liga PortugalKuruluş1904
Ülke
Portugal
StadyumEstádio do Sport Lisboa e Benfica
Kapasite68,100
Teknik DirektörMarco Da Silva
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 3
01Maçlar
3
7 puan · 5.
02Goller
11
3.7 / maç
03Gol yememe
1
3 yenilen
04Ort. puan
7.12
ligde 5.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller3.67
#1
Beklenen Gol (xG)2.65
#1
Toplam Şut24.33
#1
İsabetli Şut9.00
#1
Büyük Fırsatlar3.67
#2
Topa Sahiplik64.0%
#1
Pas İsabeti %88.6%
#2
İsabetli Paslar517.00
#1
Kilit Paslar17.00
#1
Toplam Ortalar17.33
#7
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.54
#3
Müdahaleler14.00
#16
Top Kesme8.33
#10
Engellenen Şutlar8.33
#1
Kazanılan İkili Mücadele48.00
#10
Başarılı Çalımlar10.33
#3
Yapılan Fauller13.67
#12
Köşe Vuruşları7.33
#1
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller3.67
Beklenen Gol (xG)2.65
Toplam Şut24.33
İsabetli Şut9.00
Büyük Fırsatlar3.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.00
Kilit Paslar17.00
Toplam Ortalar17.33
İsabetli Paslar517.00
Büyük Fırsatlar3.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.00
Top Kesme8.33
Engellenen Şutlar8.33
İsabetli Kafa Vuruşları12.00
Kazanılan İkili Mücadele48.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
5./ 18
Puan
7/ 9
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
7.12
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +8
Atılan
11
Yenilen
3
maç başına 3.7 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne3 maç
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Benfica ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
31-15′
131-45′
546-60′
161-75′