
Alverca
Kulüp profili
2026/2027 · Liga PortugalKuruluş0
Ülke
Portugal
StadyumComplexo Desportivo FC Alverca
Kapasite7,705
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 4
01Maçlar
4
2 puan · 16.
02Goller
4
1.0 / maç
03Gol yememe
0
8 yenilen
04Ort. puan
6.68
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#10
Beklenen Gol (xG)0.99
#11
Toplam Şut11.00
#9
İsabetli Şut3.25
#11
Büyük Fırsatlar2.00
#9
Topa Sahiplik45.8%
#13
Pas İsabeti %80.3%
#15
İsabetli Paslar289.50
#15
Kilit Paslar8.25
#8
Toplam Ortalar15.75
#9
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.71
#15
Müdahaleler17.75
#4
Top Kesme6.25
#17
Engellenen Şutlar1.75
#11
Kazanılan İkili Mücadele45.25
#14
Başarılı Çalımlar7.75
#5
Yapılan Fauller12.75
#8
Köşe Vuruşları6.25
#4
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)0.99
Toplam Şut11.00
İsabetli Şut3.25
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar8.25
Toplam Ortalar15.75
İsabetli Paslar289.50
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.75
Top Kesme6.25
Engellenen Şutlar1.75
İsabetli Kafa Vuruşları8.00
Kazanılan İkili Mücadele45.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
16./ 18
Puan
2/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.68
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -4
Atılan
4
Yenilen
8
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Alverca ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
246-60′
261-75′
176-90′